ARTEMIS WHITE M OP ENLIGHT. 1 FL - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 10 W |
| Výška | 140 mm |
| Průměr | 60 mm |
Alf-59022 detail výrobku
| SPOT ARTEMIS M WHITE 1 x stropní svítidlo GU10 | |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 10 W |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 130 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 176 ks, dodání 5-10 prac.dnů
Supercena
159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 167 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 167 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
