ARTEMIS WHITE S OP ENLIGHT. 1 FL - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Výkon | 10 W |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 60 mm |
Alf-59020 detail výrobku
| stropní bodové svítidlo ARTEMIS S WHITE 1xGU10 | |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 10 W |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 90 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 154 ks, dodání 5-10 prac.dnů
Supercena
147 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 155 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 155 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
