Tem-ZW TUBE 170 white 3BL - ZW TUBE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x24 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 550 mm |
| Výška | 450-850 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | TEMAR Sp. J. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Supercena
1 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 404 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 404 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více kusů !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
