Tem-ZW TUBE 170 black - ZW TUBE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x24 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 600-1050 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | TEMAR Sp. J. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Supercena
541 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 546 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 546 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více kusů !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
