Eth-48621 - Alman + Alux
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matná černá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Barva | SAND MATT BLACK |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 35 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 500 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
307 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 409 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 409 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
