Tkl-10087 - Cono XL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| CONO Řada svítidel CONO je ideální volbou pro ty, kteří hledají originální a stylové osvětlení pro svůj interiér. Svítidla CONO, která se vyznačují jedinečným kuželovitým tvarem, jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, včetně teplých odstínů oranžové a hnědé. Lampy CONO lze zavěsit jednotlivě nebo v sadách a vytvořit tak působivé aranžmá. Víceplamenný pavouk, stojící lampa, dodává tomuto osvětlení všestrannost a flexibilitu, což umožňuje přizpůsobit jej individuálním preferencím a požadavkům. Díky minimalistickému designu se lampy CONO skvěle hodí do moderních, strohých interiérů v loftovém stylu. Díky své jednoduchosti a eleganci je lze použít i v jiných uspořádáních a dodat jim tak moderní nádech. | |
|
Moderní barevné lustry vyrobené z kovu a plastu. Jsou vhodné nejen do obývacích pokojů, kuchyní, ale také do dětských pokojů. Je možné je osadit také chytrými LED žárovkami a pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je stmívat nebo měnit teplotu a barvu svícení. |
|
| Barva | mint |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x15 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1700 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
