Tkl-10068 - Cono
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| CONO Řada svítidel CONO je ideální volbou pro ty, kteří hledají originální a stylové osvětlení pro svůj interiér. Svítidla CONO, která se vyznačují jedinečným kuželovitým tvarem, jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, včetně teplých odstínů oranžové a hnědé. Lampy CONO lze zavěsit jednotlivě nebo v sadách a vytvořit tak působivé aranžmá. Víceplamenný pavouk, stojící lampa, dodává tomuto osvětlení všestrannost a flexibilitu, což umožňuje přizpůsobit jej individuálním preferencím a požadavkům. Díky minimalistickému designu se lampy CONO skvěle hodí do moderních, strohých interiérů v loftovém stylu. Díky své jednoduchosti a eleganci je lze použít i v jiných uspořádáních a dodat jim tak moderní nádech. | |
|
Moderní lustry vhodné do obývacího pokoje, jídelny nad jídelní stůl nebo do kuchyně nad kuchyňský ostrůvek. Jsou vyrobeny z kovu a plastu v elegantní černé barvě. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 750 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
