Tec-10934 - Karo ND
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Moderní lustry vyrobené z oceli v černé a matné zlaté barvě. Stínidla tvoří koule z bílého skla. Hodí se do obývacích pokojů, ložnic, předsíní apod. |
|
| Barva | černá / matná / zlatá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Sklad dodavatel 69 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
7 045 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 828 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 828 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
