Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
Moderní bodová svítidla vhodná do obývacích pokojů, ložnic, chodeb či pracoven. Jsou vyrobena z kovu v elegantní matné černé barvě s prvkem z matné zlaté barvy a ze skla v kouřové a čiré barvě. Stínidla se dají naklápět, takže si snadno posvítíte tam, kam zrovna potřebujete. |
|
| Barva | matná černá / čirá / kouřová / matná zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x25 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům