Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-314174L4
5 618 Kč
|
Žárovka se závitem E27 je energeticky úspornější díky použití odolných žhavicích vláken COG, která spotřebovávají velmi málo elektrické energie. Svítí super teplým světlem, které napomáhá relaxaci a odpočinku a zútulňuje osvětlenou místnost. |
|
| Barva | čirá |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 1800 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 76 mm |
| Světelný tok | 340 lm |
| Životnost LED | 17000 h |
| Vyzařovací úhel | 300 ° |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 49 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům