Tec-3394 MISTRAL I stojąca - Mekong + Mistral
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 87 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
2 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
