Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-146764P9
5 360 Kč
| Gypsum light series | |
| Barva | bílá |
| Materiál | sádra |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 250 mm |
| Výška | 200 mm |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům