Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-ORBITER LED C WHITE
9 164 Kč -
×
Art-0026010A
16 523 Kč
|
Moderní bodová svítidla Robby wood skvěle doplní ostatní svítidla z řady Robby. Jsou vyrobena z kovu v grafitové barvě a matné černé barvě a základna je v imitaci dřeva. Jsou vhodná do moderních interiérů. |
|
| Barva | matná černá / grafit / imitace dřeva |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x35 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 560 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům