Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | matná černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 860 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 85 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům