RL-R81113030 - Assam
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | přírodní povrchová úprava |
| Materiál | dřevo / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x25 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 450.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hloubka | 100.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 268 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 517 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 199 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 199 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
