Tri-506060142 - Kaveri
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 605 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 152 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
910 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
