Tri-412400132 - Marley Trio lampen
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | matná černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 1510 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 1225 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
