Tri-512400131 - Marley Trio lampen
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | matná bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 206 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
