Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1733030A
1 805 Kč
| Barva | hnědá / nikl / zlatá |
| Materiál | kov / dřevo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x25 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 374 ks, dodání 20 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům