Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-300220L0
1 692 Kč -
×
WD-709261W4
2 981 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | antika / černá |
| Materiál | kov / dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x30 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům