Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1921020A
17 912 Kč
| Barva | černá / přírodní |
| Materiál | kov / bambus |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 710 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 220 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům