Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-139120B0
4 195 Kč
| Barva | černá / přírodní |
| Materiál | kov / dřevo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 230 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 130 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům