Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | černá / dekor |
| Materiál | textil / kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 790 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 245 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 2-3 týdny
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům