Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
Moderní lampičky vyrobené z oceli a textilu vhodné do ložnice nebo obývacího pokoje k dotvoření příjemné atmosféry v interiéru. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | šedá / černá |
| Materiál | ocel / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 435 mm |
| Průměr | 250 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům