Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-90012201
672 Kč
|
Moderní lustry vyrobené z oceli v černé barvě, stínidla jsou vyrobena ze skla v matné šedé barvě s mosazným prvkem. Jsou vhodné především do kuchyní a jídelen, nad jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek. |
|
| Barva | černá / matná mosaz / šedá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 945 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům