Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | GU10 |
| Typ žárovky | AR111 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Včetně zdroje | |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům