Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-A010880
3 749 Kč -
×
|
Přívodní kalel je 150cm dlouhý |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá / zlatá |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 80-130 mm |
| Průměr | 55 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům