Tec-7814 MORE TONE IV BLACK/GOLD - More tone
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / zlatá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1600 mm |
| Výška | 1220 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 24.5.2026
2 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
