Tkl-6593 - Mona nature
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Svítidla z kolekce MONA se vyznačují originálním designem. Jedná se o kombinaci látkových stínidel ve tvaru válců. Stropní svítidla z kolekce MONA se hodí do moderních i klasických interiérů. Jsou vynikající volbou do jídelny, ložnice, pracovny nebo pokoje pro mládež Lze je použít i ve veřejných prostorách. Při rozhodování o tomto modelu máme na výběr jednu barevnou variantu nebo kombinaci několika barev. Svítidla z kolekce MONA mohou mít tři, čtyři nebo pět světelných zdrojů . | |
| Barva | hnědá / bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5x15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 810 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
