Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-0596020A
19 578 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Typ žárovky | 1x50 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 136 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům