Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-ALPHABET OF LIGHT LINEAR 120
19 787 Kč
| Barva | matná černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 160 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům