Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-331248P2
6 597 Kč -
×
Art-1504010A
27 493 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Typ žárovky | 3x35 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 115 mm |
| Šířka | 535 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Světelný tok | 3x540 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 225 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům