Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1733030A
1 805 Kč
| Barva | antracit - tmavě šedá / antracit |
| Materiál | hliník / akryl (plast) |
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x15 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 167 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům