Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-DIOSCURI WALL/CEILING 250
6 248 Kč -
×
Far-63285
1 760 Kč
| Barva | zlatá / opál |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům