Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A244600
16 107 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | černá / chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| Délka | 560 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 410+320 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 4-12 dní
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům