Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A244600
16 107 Kč
| Barva | šedá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 6 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 150x150 mm |
| Hloubka | 34 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům