Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A010880
3 749 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 22 W |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | ORION Leuchtenfabrik Molecz&Sohn GmbH |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dnů
Klikni pro lepší cenu u více ks
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům