Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | antracit - tmavě šedá / antracitová |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva | antracitová |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hloubka | 213 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 529 ks, dodání 20 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům