Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-139664F5
14 054 Kč -
×
Far-29894
2 379 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 220 mm |
| Výška | 180 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům