Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-139664F5
14 054 Kč -
×
Far-29894
2 379 Kč
|
Velmi pěkná, stylová svítidla do koupelny vyrobená z oceli v černé barvě a ze skla v čiré barvě. Lze je osadit chytrou LED žárovkou a měnit tak intenzitu a teplotu chromatičnosti svícení. |
|
| Barva | černá / čirá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 290 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům