Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-135284L4
9 486 Kč -
×
WD-300120L0
1 692 Kč
|
Moderní, stylová svítidla vyrobená z oceli v černé a krémové barvě a ze dřeva v hnědé barvě. Hlavy, které jsou umístěné na dřevěné základně jsou pohyblivé do stran a je možné je natočit tam, kam zrovna potřebujete svítit. |
|
| Barva | černá / hnědá / krémová |
| Materiál | ocel / dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům