Egl-43365 - Fembard
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Designový a stylový lustr vhodný do obývacích pokojů, kuchyní i jídelen. Je vyroben z oceli v černé barvě. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1005 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 25.5.2026
4 743 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 390 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
