Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A244600
16 107 Kč
| Barva | zelená |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 4x15 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 140 mm |
| Průměr | 380 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
|
Svítidla s měkkými barevnými odstíny do každého dětského pokojíku a dobrou cenu Jednoduchá montáž. |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 3 ks
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům