Tkl-3228 - Rondo kids
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| RONDO KIDS Řada svítidel RONDO KIDS je ideálním řešením pro osvětlení dětského pokoje. Jsou k dispozici v pastelových barvách, jako je modrá, růžová a zelená, a vnesou do interiéru jemnou a příjemnou atmosféru. Modely z kolekce RONDO kombinují klasický design s originálními barvami. Jejich univerzální a minimalistický design znamená, že se dokonale hodí do mnoha uspořádání. Díky svému kompaktnímu provedení jsou ideální zejména do malých místností, jako jsou dětské pokoje. Lampy RONDO KIDS se dodávají s jedním převisem nebo čtyřmi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit osvětlení individuálním potřebám. Díky různým barevným a velikostním variantám, které jsou k dispozici, je možné lampu přizpůsobit konkrétnímu interiéru. Jsou vhodná pro osvětlení dětského pokoje, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Pokud hledáte lampu, která místnost nejen osvětlí, ale také jí dodá jedinečný charakter, jsou lampy z rodiny RONDO KIDS ideální volbou. Dodejte svému dětskému pokoji nádech barev a kouzla s lampami RONDO KIDS. | |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Růžová|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Moderní |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Zdroj světla | E27 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Kód stínidla | 9057 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 175 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Přední barva | RED |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 380 mm |
| šířka lampy | 380 mm |
| výška lampy | 140 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,89 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 200 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
|
Svítidla s měkkými barevnými odstíny do každého dětského pokojíku a dobrou cenu Jednoduchá montáž. |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 228 ks - sklad dodavatel - 4-7 prac. dnů.
Výprodej -30%
1 824 Kč 1 277 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
