Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| Barva | zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 620 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům