Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-A010880
3 749 Kč -
×
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | kov / textil / dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 460 mm |
| Průměr | 305 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům