Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-0780030A
3 888 Kč -
×
Art-MELAMPO MEGA FLOOR BRONZE
27 632 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům