Egl-93426 - Park 4
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / plast |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 115x115/160x160 mm |
| Výška | 400 mm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 790 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 790 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
