Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-0589020A
14 718 Kč -
×
Art-METEORITE 15 HALO C/W
4 860 Kč
|
základna s objímkou + koule |
|
| Barva | kouřová |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 500 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Mechanická odolnost | IK08 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
|
materiál PMMA, odolné proti poškození a UV 2 způsoby montáže: - pouze se základnou - montáž na zídku, podlahy (viz obrázek) |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům