Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| Barva | antracitová |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 1x4 W |
| Barva | antracitová |
| Délka | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 300 mm |
| Světelný tok | 320 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 321 ks, dodání 20 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům